Usługa 4Mobility w kolejnych lokalizacjach

Dostawca usług car sharing, czyli wynajmu samochodów na minuty nawiązał współpracę z Janki Park i Targówek Park. Bazy najmu aut zlokalizowane są na parkingach obiektów.

- Nasze auta są dostępne w miejscach, które Warszawiacy odwiedzają najczęściej. Dlatego stawiamy na intensywny rozwój sieci baz między innymi przy centrach handlowych. Dzięki 4Mobility car sharing klienci Janki Park oraz Targówek Park zyskują możliwość wynajmu auta na kilkanaście minut, kilka godzin lub nawet dni – mówi Paweł Błaszczak, prezes zarządu 4Mobility.

Wypożyczenie samochodu odbywa się za pomocą aplikacji na smartfonie. Rejestracja i wykonanie rezerwacji zajmują kilka minut, a użytkownicy płacą tylko za czas użytkowania auta i pokonany dystans. Klient, wypożyczając auto w parku handlowym, może zwrócić je do wybranej bazy na terenie miasta lub pozostawić w dowolnym miejscu w centrum stolicy.

4Mobility w Polsce dysponuje siecią ponad 40 punktów wynajmu aut na minuty na terenie Warszawy, zlokalizowanych głównie przy istotnych węzłach komunikacyjnych – między innymi przy stacjach metra, Dworcu Centralnym, Zachodnim i Gdańskim, czy Lotnisku Chopina oraz centrach handlowych i biznesowych.

Joanna Hamdan 7926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }