DB Schenker i Neonet wciąż razem

DB Schenker wygrał ogłoszony przez Neonet przetarg i będzie realizował dostawy towarów Neonet zarówno do sklepów, dystrybutorów, jak i osób prywatnych. Współpraca obu firm trwa już od 7 lat.

Specjalnie dla Neonetu ten operator logistyczny stworzył usługę DB SCHENKERhome obejmującą dostawy do osób prywatnych z możliwością wniesienia towaru i wyboru okna czasowego dostawy.

DB Schenker obsługuje dla Neonet średnio 1500 przesyłek dziennie, a w rekordowym dniu przed rozpoczęciem weekendu majowego po odbiór towaru podstawiono aż 30 naczep, na których było umieszczonych ok. 2700 przesyłek.

- Jednym z głównych powodów, który zdecydował o wyborze DB Schenker jest takie samo nastawienie do realizacji potrzeb klienta – mówi Piotr Skobało, dyrektor pionu logistyki i obsługi klienta grupy Neonet. Dotychczasowa współpraca, wspólnie wypracowane rozwiązania, elastyczność i chęć doskonalenia się są niezwykle istotne w oferowaniu klientom naszej grupy stabilnego, wysokiego poziomu jakości - podkreśla.

Grupa Neonet działająca na rynku AGD, RTV, IT, akcesoriów i multimediów powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie liczy prawie 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje markowe produkty zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl.

DB Schenker oferuje pełny zakres rozwiązań logistycznych, wszystkie rodzaje transportu, magazynowanie, nowoczesne technologie IT. Prowadzi dedykowane projekty dla firm z różnych branż, np. elektronicznej, AGD, maszynowej, FMCG, chemicznej.

 

Ilona Mrozowska 2259 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }