Leroy Merlin w Olsztynie

To pierwszy sklep tej budowlano-dekoracyjnej sieci na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Na zdjęciu: wizualizacja Leroy Merlin w Olsztynie

Na przełomie III i IV kwartału 2018 r. Leroy Merlin Polska otworzy sklep w Olsztynie. Nowy obiekt sieci powstanie przy skrzyżowaniu ul. Tuwima i al. Sikorskiego. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowane jest już na wrzesień 2017 r.

Na powierzchni 14 000 mkw. dostępnych będzie około 50 tys. produktów. W sklepie będzie można skorzystać między innymi z pomocy projektantów oraz gotowych rozwiązań strefy aranżacji kuchni i łazienki. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów będzie 300 zadaszonych oraz 500 zewnętrznych miejsc parkingowych.

W sklepie zatrudnienie znajdzie ok. 160 osób, głównie z Olsztyna i pobliskich miejscowości. Rekrutacja na stanowiska kierownicze rozpocznie się w IV kwartale br., natomiast na stanowiska operacyjne takie jak: doradca klienta, koordynator, logistyk oraz kasjer w I kwartale 2018 r.

- Cieszę się, że pierwszy sklep Leroy Merlin na terenie województwa warmińsko-mazurskiego powstanie właśnie w Olsztynie. Jestem przekonany, że wspólnie z moim zespołem dopasujemy ofertę dla wszystkich naszych klientów – powiedział Paweł Skrouba, dyrektor olsztyńskiego sklepu.

W lipcu br. nowy Leroy Merlin otworzył się we Wrocławiu, w czerwcu rozpoczęła się też rekrutacja do placówki powstającej w Wołominie.

Ilona Mrozowska 2259 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }