Well Well Foods. Pasta z pestkami słonecznika

Z suszonymi pomidorami i bazylią.

Pasta z pestkami słonecznika z suszonymi pomidorami i bazylią to nowość marki Well Well, oferującej gamę produktów bliskich naturze, charakteryzujących się niewielkim stopniem przetworzenia, starannie komponowanych z najwyższej jakości składników.

W ofercie marki znajdują się głównie pasty roślinne na bazie ziaren słonecznika, dyni i ciecierzycy o ciekawych smakach, prostych i bezpiecznych składach, bez żadnych sztucznych dodatków.

Nowa Pasta z pestkami słonecznika, suszonymi pomidorami i bazylią marki Well Well to kremowa propozycja we włoskim stylu o wyrazistym smaku pomidorów z nutą bazylii. Pasta nie zawiera konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku, skomponowana jest jedynie z surowców pochodzenia roślinnego i dlatego z powodzeniem może zagościć również na stołach wegetarian czy wegan.

Produkt polecany jest jako dodatek do pieczywa, farszów, dipów, sosów i nadzienia do zapiekanki czy tarty. Może być także dodatkiem do sałatek, gęstych zup, krakersów, paluszków grissini czy np. grillowanych, blanszowanych lub surowych warzyw.

Cena za 125-g opakowanie wynosi ok. 4,79 zł.

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }