Blue City zaprasza na Jarmark Produktów Regionalnych

W dniach 17-20 sierpnia w warszawskim centrum handlowym zagoszczą produkty z różnych stron Polski, Europy i świata.

Każda odsłona Jarmarku to nowe produkty z różnych stron Polski, Europy i świata.

W lipcu na stoiskach przy fontannie po raz pierwszy pojawiły się jogurty, oleje i kasze z Warmii i Mazur. Zasmakowały odwiedzającym do tego stopnia, że na stałe pojawią się w ofercie. Będzie można ich skosztować również podczas nadchodzącej, sierpniowej edycji.

Łącznie na Jarmarku pojawi się prawie 30 stoisk ze smakołykami. Wśród nich znajdą się ciasta z Ejszeryszek, miody z Białowieży i piwa regionalne z Łomży. Nie zabraknie także chałwy z Turcji i regionalnego jedzenia z Węgier, Grecji, Włoch i Azerbejdżanu.

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych jest jedną z najdłużej organizowanych imprez w Centrum Handlowym Blue City. Wydarzenie odbywa się już od 12 lat.

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }