Deweloper Biedronki kupił kolejną lokalizację

Firma Tower Investments, deweloper budujący powierzchnie handlowe m.in. dla Biedronki, Netto czy Intermarché, nabył kolejny lokal.

Tym razem chodzi o powierzchnię handlowo-usługową w Warszawie w budynku przy ulicy Konstruktorskiej. Lokal ma powierzchnię ponad 1,6 tys. mkw. Wraz z nim umowa obejmuje zakup przylegającego do lokalu garażu o powierzchni niespełna 754 mkw. na 28 miejsc parkingowych. Sprzedającym obiekt jest Echo – Nowy Mokotów, należący do Echo Investment. Koszt zakupu to 10,8 mln zł.

Umowa przyrzeczona ma zostać zawarta do 30 listopada 2017 roku, o ile spełnione zostaną wymienione w umowie warunki, takie jak uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie, zaświadczenia o samodzielności lokalu oraz brak praw i roszczeń osób trzecich do nieruchomości.

Tower Investment specjalizuje się w przygotowywaniu powierzchni handlowych, m.in. dla Biedronki, Netto czy Intermarché. Rozwija także własne parki handlowe pod marką Shopin.

Magdalena Weiss 1067 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }