Pamapol ma umowę z ARR

Producent dań gotowych podpisał umowę z Agencją Rynku Rolnego na dostawę szynki drobiowej dla organizacji partnerskich.

Na mocy umowy Pamapol zobowiązał się do dostarczenia, w okresie od sierpnia 2017 r. do 31 maja 2018 r. szynki drobiowej na rzecz organizacji partnerskich: Federacji Polskich Banków Żywności, Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, Caritas Polska i Polskiego Czerwonego Krzyża, w celu bezpłatnej dystrybucji w ramach Podprogramu 2017 Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.

Łączna wartość dostaw objętych treścią umowy wynosi 41,8 mln zł brutto, w tym 5 proc. VAT.

Dostawy odbywać się będą na podstawie miesięcznych harmonogramów. W okresie od sierpnia 2017 r. do 30 listopada 2017 r. oraz od 1 grudnia do 28 lutego 2018 r. Pamapol dostarczy do magazynów organizacji partnerskich po minimum 35 proc. całkowitej ilości dostaw przewidzianych w umowie.

Zapłata będzie dokonywana na podstawie składanych przez firmę wniosków sporządzanych odrębnie za dostawy zrealizowane w poszczególnych miesiącach.

Pamapol jest producentem  m.im. dań gotowych, pasztetów i konserw.

 

Magdalena Weiss 1067 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }