Nestle Polska. Nowe dania Gerber

Z dodatkiem gryki.

Firma Nestle Polska zdecydowała się dodać mąkę gryczaną do dwóch warzywnych kremów z linii bezmięsnej marki Gerber.

W wyniku tych zmian powstały: Krem marchwiowo-dyniowy z gryką przeznaczony dla niemowląt po 6. miesiącu i Krem z zielonych warzyw z gryką, w którego skład wchodzą m.in. brukselka, brokuły, zielony groszek i cukinia przeznaczony dla niemowląt po 7. miesiącu.

Warzywne kremy z gryką pomogą zwiększyć porcję warzyw w diecie dziecka i łagodnie zaznajomią je ze smakiem gryki. Dostarczą również błonnika pokarmowego – w zależności od wariantu, w słoiczku jest go od 3,8 do aż 4,4 g. Danie wystarczy przełożyć do miseczki, lekko podgrzać i po upewnieniu się, że temperatura jest odpowiednia dla dziecka, krem jest gotowy do podania.

Cena za 190-g słoiczek wynosi ok. 4,90 zł.

Innym sposobem na grykę w jadłospisie malucha mogą być kaszki gryczane. W swojej ofercie cztery warianty smakowe takich kaszek ma marka Nestlé. Są to: Kaszka gryczana (180 g - ok. 8,16 zł), Kaszka gryczana ze śliwką (180 g - ok. 8,16 zł), Kaszka mleczna gryczana (180 g - ok. 7,88 zł), Kaszka mleczno-gryczana z morelą (180 g - ok. 7,88 zł).

Wszystkie kaszki przeznaczone są dla niemowląt, które ukończyły 6. miesiąc życia. Każda porcja kaszki gryczanej Nestlé pozwala zaspokoić ponad połowę zapotrzebowania dziecka na żelazo. Kaszki gryczane zawierają także witaminę C, oraz inne immunoskładniki.

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }