Spar z konkursem na 21. urodziny

Z okazji kolejnych urodzin operator sieci Spar przygotował dla swoich klientów konkurs z blisko 70 nagrodami, który potrwa od 24 sierpnia do 1 października br.

Konkurs adresowany jest do wszystkich klientów Spar Polska. Aby wziąć w nim udział należy w podanym okresie dokonać zakupu na jednym paragonie minimum dwóch różnych produktów z tzw. urodzinowego Top 10, znajdującego się w jednej z trzech jubileuszowych gazetek Spar i zarejestrować go na specjalnie dedykowanej stronie www.urodzinyspar.pl.

W tym roku na klientów biorących udział w konkursie czeka zadanie dodatkowe, nawiązujące do wydawanego przez sieć kwartalnika „Ze smakiem”, którego kolejne wydanie ukaże się na przełomie sierpnia i września br., polegające na odpowiedzi na pytanie: Czym najchętniej zajadasz się ze smakiem?

Spośród klientów biorących udział w urodzinowym konkursie wyłonieni zostaną zwycięzcy, na których czeka blisko 70 nagród, w tym: nagroda główna – automatyczny ekspres do kawy, 2 jeżdżące deski elektryczne, 5 kuchennych robotów planetarnych, 10 grilli elektrycznych, 50 rozdrabniaczy elektrycznych.

Spar jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 44 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 mln klientów.

Spar Polska jest obecny na naszym rynku od 1996 r., a od 2010 r. należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Katarzyna Pierzchała 1678 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }