Konkurs Polomarketu i PZPN

Od 16 sierpnia do 19 września we wszystkich sklepach Polomarketu można nabyć w atrakcyjnej cenie oficjalny album kolekcjonerski i saszetki z naklejkami przedstawiającymi piłkarzy polskiej reprezentacji.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest skompletowanie w czasie jego trwania w albumie kolekcjonerskim PZPN minimum dwóch pełnych pakietów naklejek kolekcjonerskich z wizerunkami zawodników Reprezentacji Polski. Następnie należy pod adres konkurs.pzpn@pzpn.pl przesłać autorskie zdjęcie lub pracę plastyczną zatytułowaną „Tak kibicuję Biało-Czerwonym”.

Jak zdobyć naklejki? Każde 20 zł wydane w dowolnym sklepie sieci Polomarket to rabat w wysokości 50 proc. na jedną saszetkę z naklejkami. Z kolei każdy zakupiony produkt z logo PZPN to zniżka w wysokości 50 proc. na kolejną saszetkę z naklejkami.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody, w tym między innymi podwójne bilety na mecz Reprezentacji Polski z piłkarską reprezentacją Czarnogóry, który odbędzie się 8 października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie oraz wiele innych nagród z logo PZPN, w tym: kubki termiczne, zestawy kolekcjonerskie, maskotki i gry.

Ponadto od 16 sierpnia w ramach akcji promocyjnej „Kupuj i kibicuj Biało-Czerwonym” w ofercie Polomarketu są oficjalne produkty z logo PZPN, a wśród nich m.in. kubki, gry, materiały szkolne i wiele innych.

Więcej o konkursie na https://www.polomarket.pl/pl/akcja_pzpn.html.

Polomarket to polska sieć supermarketów, która zaczynała w 1997 r. od 27 sklepów. Dziś Polomarket to blisko 290 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

 

Katarzyna Pierzchała 1678 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }