Stoczek Natura ma umowę z ARR

Należąca do grupy Makarony Polskie spółka Stoczek Natura podpisała z Agencją Rynku Rolnego umowę na dostarczenie żywności do organizacji partnerskich ARR.

16 sierpnia br. spółka Stoczek Natura, w której Makarony Polskie mają 100 proc. udziałów, zawarła ostateczną umowę z Agencją Rynku Rolnego. Makarony Polskie już w czerwcu informowały o wygraniu przez Stoczek Natura części przetargu stanowiącego podstawę zawarcia ww. kontraktu.

Umowa została zawarta w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Podprogram 2017. Stoczek dostarczy gulasz wieprzowy z warzywami do magazynów organizacji partnerskich Agencji Rynku Rolnego tj. Federacji Polskich Barków Żywności, Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, Caritas Polska, Polskiego Czerwonego Krzyża.

Kontakt realizowany będzie od sierpnia 2017 r. do 31 maja 2018 r. Wartość kontraktu wynosi 14,7 mln zł.

Spółka Stoczek Natura wniosła do Agencji Rynku Rolnego zabezpieczenie należytego wykonania kontaktu w wysokości 1,47 mln zł.

Magdalena Weiss 1350 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }