Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Królewskie Niefiltrowane w nowej promocji

W trwającej od 15 sierpnia promocji "Zgarniaj klawe fanty" kody spod kapsli wymieniać można na koszulkę z nadrukiem nawiązującym do dawnych czasów, grę planszową "Kolejka" oraz vouchery do stylizowanego na PRL warszawskiego Escape Roomu.

Żeby wziąć udział w promocji, należy rejestrować je na swoim koncie na stronie www.krolewskie.pl - zebranie odpowiedniej liczby kodów umożliwia odbiór nagród, przywołujących klimat stolicy sprzed kilkudziesięciu lat.

By zdobyć koszulkę wystarczy zarejestrować 25 kodów. Nagrodą za 35 kodów jest gra planszowa „Kolejka”, w której uczestnicy mogą zapoznać się z codziennością lat 80. Konsumenci, którzy zbiorą 50 kodów będą mogli wraz z trójką swoich znajomych zmierzyć się z zagadkami warszawskiego Escape Roomu stylizowanego na czasy PRL.

Trwającą do 15 listopada promocję Królewskiego Niefiltrowanego (Grupa Żywiec) wspierają działania w Internecie i mediach społecznościowych oraz dedykowane materiały w punktach sprzedaży. Szczegóły promocji i pełny regulamin dostępny jest na stronie www.krolewskie.pl.

 

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }