Czas na Herbatę obchodzi 20-lecie

Z tej okazji w dniach 15-24 września w sklepach sieci na terenie całej Polski pojawi się specjalna oferta rabatowa oraz upominki. Odbędą się także degustacje oraz konkurs z nagrodami.

Sieć Czas na Herbatę pierwszy sklep otworzyła 20 lat temu we Wrocławiu. Obecnie liczy 30 placówek firmowych, 20 franczyzowych oraz 68 punktów partnerskich na terenie całego kraju.

Z tej okazji sieć przygotowała szereg atrakcji. Klienci mający Kartę Stałego Klienta mogą skorzystać z rabatu - 20 proc. na herbaty i 10 proc. na pozostały asortyment. Kartę Stałego Klienta można założyć również przy dokonywaniu zakupów w trakcie urodzinowych obchodów i od razu skorzystać z rabatu. Na klientów czekać będą również urodzinowe dekoracje, słodkości, a także degustacje.

Ponadto każdy klient, który dokona zakupu otrzyma w prezencie jedną z czterech kompozycji („Lady Grey”, „Hiszpańska mandarynka”, „Miłosny Uśmiech”, „Madam Butterfly”) zapakowaną w specjalny jubileuszowy kartonik ze swoim imieniem. Dodatkowo wewnątrz kartonika znajdować się będzie ulotka, z rabatem 20 proc. na herbaty do wykorzystania do końca października.

Dla zwycięzców zabawy przewidziane są nagrody: za pierwsze miejsce – voucher 500 zł na zakupy w salonach marki Czas na Herbatę, a także 3 nagrody pocieszenia – zestawy prezentowe o wartości 100 zł.

Właścicielem marki Czas na Herbatę jest firma Progressive, która istnieje na rynku od 1997 r. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W jej ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe, a także kawy oraz zioła. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

Joanna Hamdan 6175 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }