W Galerii Bronowice ruszył "Program Lider"

Rozpoczęty na początku sierpnia projekt ma na celu wyróżnienie i nagrodzenie najemców krakowskiego centrum handlowego.

Akcja skierowana jest do pracowników sklepów i punktów usługowych znajdujących się na terenie obiektu.

W trakcie trwania akcji sklepy w Galerii Bronowice zostały podzielone na trzy kategorie według liczby pracowników, którzy obsługują punkt na jednej zmianie: sklep duży, sklep średni i mini punkt – wyspa.

Najemcy nagradzani są za udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez centrum handlowe, a także za regularne przygotowywanie swoich własnych promocji, konkursów i eventów.

Ponadto swoją opinię mogą wyrazić również klienci, którzy korzystają z usług poszczególnych sklepów. Przy pomocy ankiet elektronicznych będą mogli ocenić sprzedawców za fachowość i umiejętność doradzenia, szybkość i sprawność obsługi, a także życzliwość wobec kupujących.

Pierwszy etap programu potrwa do 30 listopada i zostanie zakończony spotkaniem z najemcami i wręczeniem nagród. 

Joanna Hamdan 6175 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }