Kolejna gwiazda akcji "Lato z Family"

13 sierpnia we Władysławowie Monika Mrozowska poprowadzi rodzinne warsztaty z robienia latawców.

Monika Mrozowska to aktorka, prowadzi także programy kulinarne i pisze książki.

To już kolejne takie spotkanie z gwiazdą w strefie Tchibo Family w ramach „Projektu Plaża”. Do tej pory plażowicze w Kołobrzegu mogli usłyszeć bajki Michała Zawadki, które czytała znana dziennikarka i lektorka – Krystyna Czubówna oraz uczestniczyć w warsztatach z przygotowywania kawowych koktajli prowadzonych przez topmodelkę, blogerkę – Kamilę Szczawińską.

Familijne atrakcje czekały również na plażowiczów w strefach Tchibo Family w Świnoujściu – odbyły się tam warsztaty z podstaw kitesurfingu prowadzone przez sportową rodzinę, instruktorów – Karolinę i Błażeja Ogrodowskiego oraz spotkanie z gwiazdą Kasią Stankiewicz, wokalistką zespołu Varius Manx.

Strefa Tchibo podzielona jest na część kawiarnianą, strefę relaksu oraz miniprzedszkole – z grami i zabawami dla dzieci.

W tym roku „Projekt Plaża” zagości jeszcze w Olsztynie 18-20 sierpnia.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }