Oliwka Bambino z nową komunikacją

Nivea Polska,chce zmienić postrzeganie tego kosmetyku, dotychczas kojarzonego głównie z pielęgnacją niemowląt i dzieci.

- Chcemy mocno postawić na to co już mamy. Postanowiliśmy, że nasz flagowy produkt jakim jest właśnie Oliwka Bambino, stała się kosmetykiem nie tylko kojarzonym z pielęgnacją niemowląt i dzieci, ale wyrobem mającym szersze zastosowanie. Produktem, który będzie służył do codziennej pielęgnacji - mówi Krzysztof Bogacz, business unit manager Bambino w firmie Nivea Polska.

Oliwka Bambino to łagodny emolient, czyli preparat natłuszczający skórę, który we właściwy sposób skomponowany z różnymi składnikami dostępnymi w każdej kuchni, może stać się bazą do produkcji domowych kosmetyków takich jak: peeling, maska na zniszczone i matowe włosy, olejek do masażu czy maseczka-peeling na dłonie. Kosmetyk może być również stosowany do demakijażu, pielęgnacji skóry, szyi i dekoltu, a także po opalaniu. 

Ponadto produkt zyskał nowe etykiety. Pojawiła się na nich informacja, że Oliwka Bambino w składzie zawiera 89 proc. naturalnego olejku. Jak zapewnia producent, to zdecydowany ewenement na rynku oliwek.

- Z nową komunikacją Oliwki Bambino ruszymy w październiku br. Natomiast w planach na kolejny rok mamy poszerzenie portfolio marki o kolejne nowości - mówi Krzysztof Bogacz.

Kosmetyki Bambino są obecne na polskim rynku od 60-ciu lat. Rocznie sprzedawanych jest 1,3 mln Oliwek Bambino (Nivea Polska za Nielsenem), a udział w rynku wynosi 40 proc. 

Obecnie w portfolio marki oprócz Oliwki Bambino znajduje się także: żel do mycia ciała i włosów 2 w 1, mydło, krem ochronny, płyn do kąpieli, szampon, krem pielęgnacyjny, chusteczki pielęgnacyjne oraz żel do mycia ciała i włosów 2 w 1 i płyn do kąpieli z limitowanej edycji z Bolkiem i Lolkiem.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }