Centrum Handlowe Auchan z szerszą ofertą

Pod koniec lipca do grona najemców tego obiektu dołączyła restauracja Między wałkami oraz salon fryzjerski sieci Beverly Hills.

- Zależy nam na tym, żeby w naszej galerii handlowej klienci mogli znaleźć jak najszerszą ofertę, zgodnie z naszym hasłem „Naturalnie, wszystko, blisko”. Dlatego dokładamy starań, aby dołączali do nas najemcy z różnorodnych branż, którzy uzupełnią nasz tenant mix – mówi Hanna Gailitis, menedżer Centrum Handlowego Auchan Łomianki.

Restauracja Między wałkami o powierzchni ok. 60 mkw. będzie najnowszym lokalem w odnowionej strefie restauracyjnej CH Auchan Łomianki. Przestrzeń została nie tylko urozmaicona nową ofertą, lecz przede wszystkim zyskała nowoczesną, minimalistyczną stylistykę.

- Nasz food court został zaprojektowany w taki sposób, żeby klienci poczuli klimat slow life. Bardzo nam zależało na tym, by klienci mogli w galerii zjeść posiłek bez pośpiechu, celebrując smaki, towarzystwo rodziny, przyjaciół oraz wolny czas, który dzisiaj jest na wagę złota – wyjaśnia Hanna Gailitis. W realizacji tej idei ma pomóc układ i kształt nowych mebli, tworzących bryły dające więcej intymności w trakcie jedzenia, a także roślinność, której w galerii jest coraz więcej. Tuż obok strefy restauracyjnej znajduje się bezpłatny plac zabaw dla dzieci. Zastosowana kolorystyka, elementy dekoracyjne i zabawki edukacyjne nawiązują do przyrody otaczającej centrum handlowe.

Między Wałkami powstała z myślą o gościach ceniących domowe posiłki. Każdego dnia w menu można znaleźć kilka rodzajów wykonywanych na miejscu pierogów i makaronów, a także naleśniki, domowe zupy i zestawy obiadowe. Z myślą o osobach, które poszukują lekkich posiłków, restauracja serwuje kilka rodzajów sałatek oraz koktajle owocowe i warzywne. Mąka oraz warzywa, owoce i zioła wykorzystane do przygotowania dań pochodzą od lokalnych dostawców i z ogródka prowadzonego przez właścicieli restauracji.

Centrum powiększyło również ofertę usługową. 29 lipca został otwarty salon fryzjerski Beverly Hills. Salon należy do największej w Polsce sieci salonów fryzjerskich z krajowym kapitałem, która liczy obecnie 12 lokali.

CH Auchan Łomianki otwarto  w 2012 r. Na ponad 35 tys. mkw. powierzchni handlowej są hipermarket Auchan i ok. 100 sklepów. Za jego komercjalizację  Immochan,  który w Polsce działa od 1996 r., jest właścicielem i zarządza 24 centrami handlowymi o łącznej powierzchni handlowej ok. 700 tys. mkw.  Wśród sklepów centrów są należące do Grupy Auchan: hipermarkety Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw. 

 

 

Barbara Mikusińska 664 Artykuły

Współtwórczyni „Handlu”. Od początku jego istnienia, czyli od 1993 r., redaktor naczelna. Globtroterka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }