W automatach Dallmayr będą terminale płatnicze

Grupa Ingenico dostarczyła firmie Dallmayr, producentowi kawy i operatorowi automatów vendingowych, samoobsługowe terminale zbliżeniowe, które zainstalowane będą w jej maszynach.

Współpraca pomiędzy Dallmayr i Ingenico polega na zainstalowaniu prostych w obsłudze oraz bezpiecznych terminali płatniczych iUC180B. Dzięki nim klienci Dallmayr będą mogli płacić w automatach za produkty kartami zbliżeniowymi oraz telefonami, wykorzystującymi technologię NFC.

- Oczekiwania naszych klientów stale rosną, więc zaoferowanie im opcji płacenia kartą było dla nas naturalne. Terminale firmy Ingenico z pewnością zaspokoją ich potrzebę szybkości i niezawodności płatności za produkty – uważa Dariusz Ćwiąkała, dyrektor handlowy w Dallmayr.

Grupa Ingenico współpracowała już z Dallmayr w dziedzinie płatności bezgotówkowych na poziomie europejskim, a teraz wprowadza swoje rozwiązanie na polski rynek. Firma jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań technologicznych w zakresie obsługi transakcji oraz systemów zarządzania płatnościami. Obecna jest w 170 krajach, gdzie zainstalowała ponad 30 mln terminali płatniczych.

Katarzyna Pierzchała 1760 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }