Eurocash przygotował nowe narzędzie wspierające sklepy detaliczne

Właściciele sklepów dzięki Kreatorowi Gazetek będą mogli promować napoje alkoholowe ze swojej oferty.

Kreator Gazetek pozwala na wybranie szablonu graficznego, produktów promocyjnych, opłacenie wydawnictwa, które po kilku dniach trafia do zamawiającego darmową przesyłką kurierską.

Wystarczy zalogować się na stronie www.kreator.alkohole.eurocash.pl, aby otrzymać dostęp narzędzia pozwalającego na zaprojektowanie plakatu lub gazetki.

Właściciel sklepu po wybraniu odpowiedniego szablonu graficznego wypełnia poszczególne moduły layoutu produktami dostępnymi w katalogu napojów i alkoholi, zawierającego krótkie opisy i zdjęcia. Gotowy projekt technicznie przygotowany do wydruku można wysłać do realizacji. Gotowe materiały dostarczane są kurierem w ciągu dwóch dni.

- Gazetki ciągle pozostają ważnym źródłem informacji o aktualnych promocjach w sklepie. Kilkanaście procent Polaków regularnie przegląda je przed zakupami spożywczymi. Zależało nam na tym, aby stworzyć interface tak prosty, aby poradził sobie z nim nawet początkujący użytkownik Internetu, na tyle łatwy w obsłudze, by wiecznie zajętemu właścicielowi sklepu przygotowanie gazetki  zajęło naprawdę kilka minut  - mówi Katarzyna Garbaciak, kierownik ds. e-commerce w Eurocash.

Kreator Gazetek jest jednym z trzech narzędzi, które jako P@ka Lidera Eurocash promuje wśród tradycyjnych sklepów detalicznych. W jego skład wchodzą także dwie aplikacje mobilne. Drinco pozwala detalistom tworzyć kupony rabatowe, które konsument może zrealizować w lokalnych sklepach. Z kolei PingWin w prosty sposób pozwala przeszkolić personel z wiedzy o napojach alkoholowych. Aplikacje są dostępne do pobrania w Google Play i App Store.  

Więcej o Drinco pod tym linkiem: http://handelextra.pl/artykuly/201421,eurocash-alkohole-promuje-drinco

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }