Spar liczy już ponad 240 sklepów

Tylko w pierwszym tygodniu sierpnia sieć uruchomiła trzy sklepy i w planach na ten miesiąc ma kolejne.

Spar systematycznie rozbudowuje sieć placówek franczyzowych.

3 sierpnia otwarty został sklep w Zabrzegu (woj. śląskie – 467 mkw.), 4 sierpnia swoje otwarcie miały natomiast dwie kolejne placówki – w Koninie (woj. wielkopolskie – 450 mkw.) oraz Szydłowie (woj. świętokrzyskie – 200 mkw.).

Jak zapowiada Spar, do końca miesiąca otwartych zostanie jeszcze pięć sklepów sieci – w Wielkich Drogach i Dziewinie (woj. małopolskie), Sosnowcu (woj. śląskie) oraz w Łodzi (woj. łódzkie) i Radlinie (woj. śląskie).

We wrześniu z kolei Spar zamierza uruchomić kolejny supermarket w formacie Eurospar.

Od początku roku sieć powiększyła się o 21 placówek. Najwięcej przybyło sklepów w formacie Spar.

Oprócz poszerzania zasięgu regionalnego, sieć rozbudowuje także ofertę marek własnych, w tym w segmencie premium, i politykę category managementu.

Spar to franczyzowa sieć sprzedaży detalicznej. Sklepy funkcjonują w 44 krajach, na cz kontynentach. Na naszym rynku sieć obecna jest od 1996 roku, a od 2010 roku należy do Grupy Kapitałoweterechj Bać-Pol. Obecnie W Polsce  Spar liczy ponad 240 sklepów. W tym roku firma obchodzi 20-lecie istnienia w naszym kraju.

O sieci Spar pisaliśmy także tutaj: http://handelextra.pl/artykuly/201652,spar-coraz-wiekszy

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }