Rusza rozbudowa Centrum Handlowego Platan w Zabrzu

Koszt inwestycji szacowany jest na 40 mln euro.

Dzięki planowanej rozbudowie powierzchnia galerii zwiększy się z 31 tys. mkw. do 40 tys. mkw. Pojawi się w niej około 30 nowych sklepów i punktów usługowych, w tym nowe marki.

Poszerzy się również strefa restauracyjno-rekreacyjna. Powstanie kino i fitness, a klienci zyskają dostęp do bezpłatnego Wi-Fi i punktów ładowania.

W ramach inwestycji powstanie także dwupoziomowy parking mogący pomieścić 1400 aut. Przebudowane zostaną wjazdy i wyjazdy. Zakończenie rozbudowy planowane jest na jesień 2018 roku.

Centrum Handlowe Platan działa od października 2003 r. Obecnie w obiekcie na powierzchni 31 tys. mkw. znajduje się prawie 80 butików i punktów usługowych. Po rozbudowie galerii liczba punktów usługowych i sklepów zwiększy się do ok. 120.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }