Odnowiony Smyk w Wola Parku

W warszawskim Wola Parku po modernizacji otworzył się salon Smyk. Sklep zlokalizowany jest na parterze w okolicach Castoramy i zajmuje powierzchnię 750 mkw.

Kolejny najemca Wola Parku postanowił rozbudować salon oraz poszerzyć  ofertę. W nowo otwartym sklepie Smyka, który powiększony został o 150 mkw. znaleźć można szeroką gamę zabawek, ubrań i obuwia dla dzieci, a także akcesoriów niemowlęcych i artykułów szkolnych.

Po remoncie wnętrze sklepu przyciąga nowym wystrojem oraz sposobem ekspozycji asortymentu.

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów z ofertą dedykowaną dzieciom. Historia marki sięga lat 70. ubiegłego wieku.

Obecnie sieć liczy ponad 140 punktów sprzedaży w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają również w Rosji, na Ukrainie i w Rumunii.

Ostatnio w warszawskim centrum handlowym Wola Park powiększyła się część gastronomiczna. Pisaliśmy o tym tutaj: http://handelextra.pl/artykuly/201679,wola-park-poszerza-oferte-gastronomiczna 

Katarzyna Pierzchała 2024 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }