Grupa Chorten organizuje targi i debatę

Wydarzenie będzie miało miejsce 2 września na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Druga edycja targów, pod tytułem „Festiwal Smaków” zgromadzi ponad 120 producentów żywności z całego kraju. Zaoferują oni swoje produkty partnerom grupy z Podlaskiego.

Wśród zaproszonych wystawców są producenci - zarówno duże globalne koncerny, jak i podlaskie firmy - takie jak: Mlekovita, Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Zbyszko, Augustowianka, Krynka, Fortuna, Lisner, Dawtona, Hortex, Prymat, JBB, Tchibo, Wawel oraz wiele innych.

Podczas targów Grupa Chorten będzie promować swoją markę „Z Podlaskiej Spiżarni”.

W programie targów znalazła się także debata z ekspertami i praktykami biznesu „Zakupowy patriotyzm – jak go budować, jak wspierać lokalnych producentów i tradycyjny polski handel”.

Oprócz możliwości złożenia tańszych zamówień w dniu targów przez partnerów Grupy Chorten, firma przygotowała również wiele atrakcji. Wśród nich będzie m. in.: grillowanie z bokserami - Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem i Dariuszem Snarskim, pokaz wytwarzania słodyczy, loty balonem, konkursy z nagrodami i degustacje.

Wydarzeniem towarzyszącym II Targom Ogólnospożywczym w Białymstoku będzie wieczorny bal „Rewia kolorów” w Operze i Filharmonii Podlaskiej dla wszystkich zaproszonych partnerów i producentów, podczas którego wystąpi Maryla Rodowicz.

Grupa Chorten to sklepy z polskim kapitałem. Założona w 2009 r. zrzesza placówki partnerskie oraz sklepy własne. Głównym obszarem działania są województwa podlaskie, lubelskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, świętokrzyskie. Obecnie Grupa Chorten liczy ponad 1 100 sklepów.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }