Wola Park poszerza ofertę gastronomiczną

W stołecznym CH Wola Parku otworzyło się nowe stoisko z lodami oraz cukiernia. Magia d’Italia Gelati Cafe oraz Cukiernia Sowa proponują klientom desery w tradycyjnych, ale też zaskakujących smakach.

W menu lodziarni znajdują się autorskie propozycje, takie jak np. lody o smaku prażonych migdałów, whiskey czy figa w rumie. Magia d’Italia Gelati Cafe ofertę zmienia w zależności od sezonowej dostępności składników.

Cukiernia Sowa to firma, która rozpoczęła działalność w 1946 r. Marka bazuje na własnych, sprawdzonych od dziesięcioleci przepisach. Klientom proponuje ciasta, ciastka, torty, lody oraz napoje.

- Ogromnie cieszy nas, że do Wola Parku dołączyły dwie nowe marki. Nasi klienci mają do wyboru kolejne punkty na mapie Centrum, w których mogą skosztować pysznych deserów i napojów. Są to również nowe miejsca spotkań, gdzie odwiedzający mogą spotkać się ze znajomymi i miło spędzić czas - mówi Dagmara Pozowska, dyrektor centrum handlowego Wola Park.

Magia d’Italia Gelati Cafe w Wola Parku jest drugą lodziarnią marki w Warszawie. Stoisko znajduje się na parterze obok sklepu Smyk. Cukiernia Sowa zajęła powierzchnię 85 mkw. i zlokalizowana jest na poziomie 0 przy Placu Pałacowym.

O ostatnich aktywnościach w Wola Parku pisaliśmy w lipcu br. Więcej: http://handelextra.pl/artykuly/200917,wakacyjne-jarmarki-w-wola-parku

 

Katarzyna Pierzchała 1775 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }