Spar coraz większy

28 lipca br. do sieci dołączył kolejny supermarket.

Sklep został otwarty w Tychach (woj. śląskie) przy ul. Sikorskiego 153, działa w formacie Spar i jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30-21:00, w niedzielę 8:00-18:00.

W nowo otwartej placówce poza standardowym asortymentem produktów, można znaleźć pieczywo i wypieki oraz włoskie lody gałkowe. W sklepie znajduje się także minibistro, które oferuje hot dogi oraz zapiekanki, a wkrótce także ciepłe dania obiadowe na wynos.

Franczyzowa sieć Spar funkcjonuje w 44 krajach, na czterech kontynentach. Na polskim rynku Spar obecny jest od 1996 roku, a od 2010 roku należy do Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Obecnie sieć w Polsce liczy ponad 240 punktów detalicznych w formatach supermarket, eurospar i express. W tym roku Spar obchodzi 20-lecie istnienia w Polsce.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }