Lidl znów w programie Karta Dużej Rodziny

Od 1 sierpnia - przez cały rok - dla wszystkich beneficjentów ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny w Lidlu dedykowane będą specjalne zniżki na szczególnie ważne dla rodzin grupy asortymentowe - poinformował operator sklepów.

Lidl już w kwietniu testował specjalną ofertę dla posiadaczy ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Oddźwięk był pozytywny, dlatego też dyskonter teraz idzie o krok dalej – od dziś oferuje w jej ramach jeszcze więcej promocji, tym samym łagodząc niesprzyjające warunki ekonomiczne, które spowodowały w ostatnich miesiącach zauważalny wzrost cen.

To jednak nie wszystko. Lidl postanowił ponownie przystąpić do ogólnopolskiego programu Karty Dużej Rodziny tym razem na rok - do 31 lipca 2018 r. W ramach trwającej odsłony akcji każdy członek rodziny wielodzietnej do 30 września br. otrzyma rabat w wysokości 10 proc. na świeże owoce i warzywa, chleby i bułki bez konserwantów z oferty „Chrupiące z pieca”, nabiał marki Pilos, wody Saguaro, żywność dla dzieci w słoiczkach marek Bobovita, Bebiprima i Hipp oraz szeroką gamę artykułów chemicznych marki W5.

- Jako firma odpowiedzialna społecznie rozumiemy potrzeby dużych rodzin i dążymy do tego aby wspierać je – argumentuje mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR manager Lidl Polska.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej we współpracy ze Związkiem Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu firm oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu.

Szczegółowe warunki promocji dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny znajdują się w regulaminie na stronie www.lidl.pl.

Lidl, podobnie jak Kaufland,  należy do niemieckiej Grupy Schwarz. W Europie prowadzi ok. 10 tys. sklepów, a w Polsce ponad 620.

Więcej o kwietniowej akcji: http://handelextra.pl/artykuly/197668,lidl-da-rabaty-rodzinom-wielodzietnym

Katarzyna Pierzchała 4669 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.