Carrefour rozbudowuje kolejne centrum handlowe

Carrefour Biała Podlaska poddane zostanie także remodelingowi.

W wyniku zaplanowanych prac pasaż handlowy zyska 1430 mkw. dodatkowej powierzchni. O kolejne 670 mkw. zwiększy się natomiast powierzchnia hipermarketu Carrefour.

Po zakończeniu rozbudowy powierzchnia obiektu wynosić będzie 7 160 mkw.

W ramach inwestycji przeprowadzony zostanie również remodeling obiektu. Odnowione będą pasaż handlowy, toalety oraz pokój rodzica z dzieckiem. Pracom towarzyszyć będzie proces rekomercjalizacji, w wyniku którego centrum zyska nowe marki.

Obecnie trwa przetarg, w wyniku którego pod koniec 3. kwartału wyłoniony zostanie generalny wykonawca inwestycji. Za projekt rozbudowy odpowiada firma Tremend, wybrana przez Carrefour Polska w marcu br. Rozpoczęcie prac planowane jest na przełomie września i października, zaś ich zakończenie na początek 2018 roku.

Ponadto Carrefour Polska rozbudowuje Galerię Słowiańską w Zgorzelcu. W wyniku zaplanowanych prac galeria zyska około 3 tys. mkw. dodatkowej powierzchni handlowej. W ofercie obiektu znajdą się również nowe marki. Zakończenie prac zaplanowane jest na drugą połowę 2018 r.

Trwa także rozbudowa Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku. W wyniku modernizacji i rozbudowy powierzchnia handlowa obiektu zwiększy się o prawie 2,5 tys. mkw., a liczba dostępnych butików i punktów usługowych wzrośnie do 57. Dzięki prowadzonej rekomercjalizacji obiektu wśród najemców pojawią się również nowe marki. Prace modernizacyjne potrwają do grudnia br.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w pięciu formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 tys. mkw. oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }