Żywiec Zdrój partnerem Letniej Akademii Surfingu i Deskorolki

Producent będzie zachęcał dzieci, by piły zdrowiej i były po stronie natury nad morzem.

Rodzinny Festiwal organizowany 29 lipca br. w Chałupach łączy promocję zdrowego stylu życia z nauką odpowiedzialnego korzystania z natury nad morzem. Z tego względu, partnerem wydarzenia została firma Żywiec Zdrój, która zadba o zdrowe nawodnienie uczestników.

Organizowana przez Fundację 5Live oraz Fundację Surfrider, Letnia Akademia Surfingu i Deskorolki, to jedno z największych rodzinnych wydarzeń nad Bałtykiem. O roli prawidłowego nawodnienia oraz recyklingu najmłodsi i ich rodzice będą mogli dowiedzieć się więcej odwiedzając strefę „Drugie życie butelki” Żywiec Zdrój.

W czasie imprezy będzie można wziąć udział w warsztatach i skorzystać z indywidualnych szkoleń m.in. kursów surfingowych, pokazów ratownictwa wodnego czy zajęć fitness.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }