Chata Polska ma już 250 sklepów

W sobotę 22 lipca w Zielonej Górze rozpoczęła działalność 250. placówka Chaty Polskiej. Jej właścicielami są Iwona i Robert Matuszak, dla których jest to już czwarta placówka w tej sieci.

Uroczyste przecięcie wstęgi z udziałem zarządu Chaty Polskiej, lokalnych władz, właścicieli oraz klientów  zainaugurowało działanie sklepu. Było dostojnie, wszak 250. sklep to powód do dumy. Były przemówienia, specjalnie przygotowany na tę okazję tort. Sklep poświęcił proboszcz parafii, na terenie której znajduje się nowa placówka.

Mieszcząca się przy ulicy Zielonogórskiej 32 sklep ma 210 mkw. powierzchni. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem licznych atrakcji, promocji i degustacji. Zaraz po otwarciu rozpoczął się Jarmark Regionalny, który był okazją do zapoznania się z ofertą sklepu oraz z propozycjami regionalnych i lokalnych producentów przygotowanymi specjalnie na dzień otwarcia.

Nowy sklep należy do Iwony i Roberta Matuszaków i jest już ich czwartą placówką w sieci Chata Polska. Pozostałe działają na jednym z osiedli w Zielonej Górze ( 150 mkw.), w Przylepie na peryferiach Zielonej Góry (80 mkw.) oraz w Czerwieńsku (200 mkw.).

O Chacie Polskiej pisaliśmy: http://handelextra.pl/artykuly/200333,chata-polska-wprowadza-na-polki-piwa-rzemieslnicze

Katarzyna Pierzchała 1775 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }