Food truck QAFP "Polska Smakuje Jakością" w Katowicach

29 lipca na katowickim rynku odbędzie się kolejny letni zlot food trucków pod hasłem "Wakacje z food truckami".

Nie mogło tam zabraknąć food trucka kampanii „Polska Smakuje Jakością” z Jurkiem Sobieniakiem, który będzie przygotowywał kanapki i nie tylko w na bazie wędlin wytwarzanych w systemie QAFP.

„Polska Smakuje Jakością” to kampania Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego, odbywająca się w ramach działań edukacyjno-promocyjnych finansowanych z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.

"Polska Smakuje Jakością" ma w bezpośredni sposób przekonać Polaków o doskonałej jakości mięsa i wędlin wytwarzanych w systemie QAFP. Ma przyczynić się również do wzrostu świadomości zasad i korzyści ze stosowania tego systemu przez producentów trzody chlewnej i przetwórców.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }