Bdsklep.pl: jest dobrze, będzie jeszcze lepiej

Bdsklep.pl trzy tygodnie po starcie z zupełnie nową stroną e-marketu, nadal pracuje nad udoskonaleniem serwisu, choć zapewnia, że zbiera dobre opinie na temat relaunchu.

Bdsklep.pl zapytał swoich klientów (prawie 700), co sądzą o nowej stronie www i zastosowanych na niej narzędziach.

Wśród opinii przeważały te, które chwalą zmiany w obu aspektach – zarówno technologicznym, jak i wizualnym.

Klienci podkreślali wzrost intuicyjności strony, lepszą nawigację, czy też łatwiejszą obsługę i wyszukiwanie produktów, dzięki logicznemu podziałowi na kategorie oraz widocznej ekspozycji artykułów. Chwalili sobie także szybkość działania interfejsu. Z przychylnością spotkała się wprowadzona do kodu wizualnego postać sympatycznego jeża i przewijanie się jej na różnych płaszczyznach, zarówno w sklepie, jak i w komunikacji.

Przeprowadzone badanie miało także na celu pozyskanie informacji, które elementy nowej strony wymagają jeszcze dopracowania, co - jak podkreśla Paweł Paszkowski, dyrektor e-commerce w bdsklep.pl - jest niezwykle istotne we wciąż prowadzonym procesie dostosowywania platformy sprzedażowej bdsklep.pl. 

– Każda wskazówka, która pozwoli nam udoskonalić serwis jest dla nas cenna. Dlatego z uwagą przysłuchujemy się pojawiającym się opiniom i analizujemy je. Wiele z nich na bieżąco jest również wprowadzana. W końcu cała transformacja jest dedykowana jednemu celowi – spełnić oczekiwania klientów i przyśpieszyć proces zakupowy - komentuje Paweł Paszkowski.

Nowa strona bdsklep.pl miała swoją premierę 1 lipca br. Szczegóły tutaj:

http://handelextra.pl/artykuly/200952,bdsklep-pl-naszym-celem-wciaz-pozostaje-100-mln-zl-obrotu-rocznie

http://handelextra.pl/artykuly/200531,1-lipca-bdsklep-pl-rusza-w-zupelnie-nowej-odslonie

 

Ilona Mrozowska 2341 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }