Frugo z Radiem Eska

Od 10 lipca słuchacze stacji mogą wziąć udział w konkursie wspierającym markę Frugo (FoodCare).

Konkurs potrwa 10 dni do 20 lipca i będzie miał 10 edycji. Każdy z 10 finałów odbędzie się w audycji „Wakacyjna imprESKA”.

Zabawa polega na tym, aby przesłać do Radia Eska plik video z filmem, w którym pokazane będzie nieprzeciętne przeżycie z paczką przyjaciół. Autor wybranego materiału, na antenie, na żywo, podczas rozmowy z prowadzącym, przedstawi treść swojego filmu. Fragmenty z najlepszych nadesłanych obrazów zostaną zmiksowane przez Kamila Bednarka w teledysku do utworu „Poczuj luz”.

Niezależnie od nagrody głównej, każdego dnia słuchacze Radia Eska mogą wygrać głośniki, słuchawki, aparaty fotograficzne, kamerki Sony i zapasy mocno owocowych napojów Frugo.

Więcej informacji i regulamin na stronie: http://www.eska.pl/konkursy.

Joanna Hamdan 5804 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.