Żywiec Zdrój w "Ekspedycji"

"Ekspedycja" realizowana jest przez producenta napojów od 6 lat.

Dotychczas losy uczestników wyprawy można było śledzić wyłącznie na kanale Youtube. Ze względu na niesłabnącą popularność akcji, w tym roku, przyjęła ona formę programu telewizyjnego, który pozwoli dotrzeć do szerszej widowni.

„Ekspedycja – odkrywcy drugiej natury” była komunikowana na opakowaniach wszystkich produktów gazowanych z portfolio Żywiec Zdrój. Chętni do udziału w wyprawie wypełniali formularz na stronie www.ekspedycjazywieczdroj.pl. Następnie spośród ponad tysiąca zgłoszeń wybrano 18 najciekawszych kandydatów, z których po zmaganiach w polskich górach wyłoniona zostanie finałowa 6.

Zmagania uczestników programu „Ekspedycja – odkrywcy drugiej natury” można śledzić od 13 lipca, przez 8 kolejnych tygodni w każdy czwartek o godz. 22:00 na antenie Discovery Channel.

Joanna Hamdan 5955 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }