Żabka i Freshmarket z nową usługą

Klienci tych sklepów mogą zapłacić za zakupy telefonem z Android Pay.

- Android Pay to kolejna usługa w portfolio Żabki ułatwiająca codzienne życie klientów. Wystarczy zabrać ze sobą telefon, nie martwiąc się o portfel czy torebkę. Wiemy, że współcześni konsumenci żyją w ciągłym biegu, dlatego oferujemy im najnowsze rozwiązania technologiczne, pomagające zaoszczędzić ich czas i wysiłek – przeknuje Krzysztof Putyra, kierownik kategorii usług w Żabce.

Wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację w smartfonie. Aby móc z niej korzystać, należy dodać kartę debetową lub kredytową jednego ze wspierających banków w aplikacji Android Pay i podczas płatności zbliżyć wybudzony telefon (nie musi być odblokowany) do terminala płatniczego. Aplikację Android Pay można zainstalować na wszystkich telefonach z systemem operacyjnym Android 4.4 (KitKat) lub wyższym. Działa to dokładnie tak samo jak karta płatnicza, co oznacza także, że gdy kwota płatności przekracza 50 zł kupujący musi wprowadzić numer PIN karty debetowej lub kredytowej tak, jak w przypadku transakcji zbliżeniowej.

Dodatkowo, klienci, którzy od 12 lipca do 5 września br. dodadzą nową kartę w aplikacji, otrzymają elektroniczny bon o wartości 20 zł do wykorzystania we wszystkich sklepach sklepach Żabka i Freshmarket. To promocja przygotowana przez Żabkę we współpracy z firmą Google.

Zdjęcie: Żabka Polska

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }