Lidl otwarty 24 h na dobę

W Kostrzynie nad Odrą podczas 23. Przystanku Woodstock stanie po raz siódmy sklep Lidla. Tym razem będzie on otwarty 24 godziny na dobę.

Lidl Rock Shop – Rockowy sklep Lidla otworzy się dla uczestników Przystanku Woodstock już w poniedziałek 31 lipca, choć sama impreza zaczyna się 3 sierpnia. W dniu inauguracji sklep będzie czynny przez osiem godzin (od 12:00 do 20:00). Następnego dnia zostanie otwarty o 8:00 i będzie przyjmował klientów bez przerwy do 6 sierpnia (dzień po zamknięciu festiwalu) do południa. Ponownie będzie też można wesprzeć za pośrednictwem sklepu Lidl Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – w poprzednich latach zebrano w ten sposób 14 mln zł.

Sklep na Przystanku Woodstock ma konstrukcję namiotową i liczy 1400 mkw. Ceny w Rock Shopie mają być takie same, jak w całej sieci, przewidziano jednak specjalne promocje pod kątem uczestników Przystanku.

- Nasz Rockowy Sklep to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy może zrobić niezbędne zakupy bez opuszczania terenu festiwalu. W związku z potrzebami uczestników postanowiliśmy przedłużyć godziny otwarcia sklepu. Każda osoba, biorcą udział w Przystanku Woodstock będzie mogła w dowolnej chwili kupić świeże owoce i warzywa , chrupkie pieczywo, słodkie i słone przekąski, a także artykuły higieniczne, kosmetyki czy takie festiwalowe niezbędniki jak namiot i śpiwór– mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR manager Lidl Polska.

Dla uczestników festiwalu Lidl przygotował również atrakcje w specjalnie przygotowanej Strefie Chillout. Oprócz znanych z poprzednich edycji propozycji, takich jak m.in.: poranna joga, warsztaty bębniarskie, wspólne śniadania na trawie oraz turnieje piłkarzyków, Lidl zaproponuje też nowości, np. Strefę Foto. W jej ramach dostępny będzie Speedgif, za którego pomocą każdy uczestnik będzie mógł zrobić ruchome zdjęcie wraz z przyjaciółmi i wysłać je na maila lub telefon. Dla tych, którzy chcieliby uwiecznić festiwalowe chwile czekać będzie również Speedprinter – każdy, kto opublikuje na Facebooku bądź Instagramie zdjęcie z hashtagiem #RockowaWyspaLidla, będzie mógł je następnie wydrukować w Strefie Chillout.

Magdalena Weiss 2645 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.