Polomarket kontunuuje remonty

Po wyremontowanych w czerwcu sklepach w Wałbrzychu i Wrześni przyszedł czas na placówkę w Świebodzicach.

- W tym roku stawiamy nie tylko na ekspansję sieci i otwarcia nowych sklepów, dużo uwagi przywiązujemy również do modernizacji najstarszych naszych obiektów, by były nowoczesne, bardziej komfortowe i przyjazne dla środowiska – komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

W sklepie w Świebodzicach wyremontowana została sala sprzedaży – wstawiono nowe boksy kasowe i regały (szerokie alejki pozwolą na swobodne poruszanie się osób na wózkach inwalidzkich oraz rodziców z wózkami dla dzieci), odmalowano ściany i zmieniono oświetlenie. Dodatkowo przemieszczono piekarnię, ladę cukierniczą i utworzono dział monopolowy. Ponadto sklep został powiększony. W tej chwili sala sprzedaży to 700 mkw.

Otwarcie sklepu po remoncie planowane jest w sobotę 15 lipca. Sklep znajduje się przy ul. Strzegomskiej 13a, będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-21:00, natomiast w niedzielę – od 9:00 do 20:00.

Dla klientów przygotowano parking mieszczący około 50 samochodów. W tym samym budynku działa również drogeria Rossmann.

Polomarket to polska sieć supermarketów działająca na rynku od 1997 r. Obecnie liczy prawie 290 placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. 

Joanna Hamdan 5978 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }