Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Carlsberg Polska. Žatecký Světlý Ležák

Z žateckiego chmielu.

W pierwszej połowie lipca na półkach sklepowych pojawił się Žatecký Světlý Ležák.

To piwo warzone według receptury stworzonej przez Tomasa Lejseka, znanego czeskiego piwowara z browaru Žatec. Piwo swój aromat zawdzięcza zastosowaniu chmielu żateckiego uprawianego od 650 lat w rejonie miasta Žatec. Obecnie chmiel żatecki, znany jako chmiel Saaz i wciąż uprawiany jest jedynie w rejonie miasta Žatec na powierzchni zaledwie 40 mkw. Nadaje on piwu łagodnie goryczkowy smak i korzenno-ziołowy aromat. Chmiel ten uznawany jest przez piwnych specjalistów za jeden z najlepszych na świecie.

Piwo Žatecký Světlý Ležák jest piwem dolnej fermentacji, ma 5,0 proc. alkoholu.

Žatecký Světlý Ležák dostępny jest w butelkach zwrotnych o pojemności 0,5 l w rekomendowanej cenie 2,69 zł oraz puszkach w rekomendowanej cenie 2,99 zł.

Na tym etapie wprowadzania na rynek nowość otrzyma wsparcie w postaci materiałów POS w punktach sprzedaży.

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }