Lidl w Solaris Center w Opolu

Sieć zajmie miejsce do ubiegłego roku zajmowane przez upadłe Delikatesy Alma. Z naszym obliczeń wynika, że będzie to 5. Lidl w Opolu.

Lidl w opolskiej galerii rozpocznie działalność w IV kwartale br.

Niemiecki dyskonter wynajął w centrum handlowym ok. 1850 mkw. powierzchni handlowej. Tym samym będzie jednym z większych tego typu sklepów w regionie. Sieć zrealizuje w Solaris Center swój nowoczesny koncept aranżacyjny, wpisujący się w minimalistyczną stylistykę centrum handlowego.

Ostatnie dwa nowe otwarcia Lidla miały miejsce w czerwcu br. - dwudziesty Lidl otworzył się w Poznaniu i pierwszy w Ciechanowie.

http://handelextra.pl/artykuly/200428,dwa-nowe-lidle

Pierwszy Lidl w Polsce został otwarty w 2002 r. Początkowo firma miała 7 sklepów (Słupca, Kościan, Poznań, Turek, Lębork, Włocławek i Bydgoszcz). Dwa lata późnej Lidl świętował otwarcie setnego sklepu w naszym kraju, a w 2013 r. sieć znajdowała się już w 500 lokalizacjach.

Obecnie 70 proc. obrotu w Polsce Lidl generuje dzięki sprzedaży produktów pochodzących od polskich producentów, a liczba punktów sprzedaży przekroczyła 600.

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }