Sieć Drogerii Jawa cały czas rośnie

Nowa placówka działa od 7 lipca w Myszkowie w woj. śląskim. Obecnie sieć Drogerii Jawa liczy ponad 104. drogerie prowadzone w różnych modelach biznesowych.

Zlokalizowana przy ul. 11 listopada 13A Drogeria Jawa to pierwsza własna/firmowa placówka sieci na terenie województwa śląskiego.

Nowa Drogeria Jawa w Myszkowie ma powierzchnię 130 mkw. i znajduje się w niej kącik makijażowy. 

Zgodnie ze strategią rozwoju sieci, w najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia nowych Drogerii Jawa. W sierpniu nowa placówka  pojawi się w Nidzicy.

Obecnie sieć Drogerii Jawa liczy ponad 104. drogerie prowadzone w różnych modelach biznesowych. Sieć rozwija się głównie w północno-wschodniej i centralnej Polsce. Najliczniejsza sieć Drogerii Jawa znajduje się na terenie województw: kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Drogerie szczególnie szybko rozwijają się w minionych dwóch latach.

W 2016 r. sieć Drogerii Jawa powiększyła się w sumie o 17 drogerii, w tym własnych/firmowych 9 oraz o 63 patronackie stoiska kosmetyczno-chemiczne Jawa Czysto i Pięknie.

W 2017 r. ruszyć ma łącznie 24 nowych drogerii własnych, dołączonych ma być ponadto 60 nowych punktów handlowych, jako patronackie stoiska kosmetyczno-chemiczne Jawa Czysto i Pięknie. - Ten ostatni format biznesu rozwija się ilościowo najszybciej w naszej sieci - mówił nam w kwietniowym wywiadzie Paweł Drewnowski, dyrektor zarządzający sieci Jawa.

http://handelextra.pl/artykuly/198190,drogerie-jawa-nie-chca-konkurowac-z-gigantami

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }