Starbucks otwiera jedną z największych kawiarni w Polsce

Kawiarnia o powierzchni prawie 230 mkw. działa od 12 lipca w biurowcu Białystok w Poznaniu.

Nowa lokalizacja potwierdza strategię rozwoju sieci w Polsce, która poszerza dostępność dla klientów przede wszystkim w najbardziej uczęszczanych rejonach miast.

Poznańska kawiarnia to jednocześnie jeden z największych lokali Starbucks w kraju. W 2016 r. w Krakowie sieć otworzyła największą (270 mkw.) jak dotychczas kawiarnię w kraju.

- Lokal w biurowcu to już 9. kawiarnia Starbucks w Poznaniu, w którym wciąż widzimy potencjał dla rozwoju naszej marki - mówi Katarzyna Pijanowska, brand manager Starbucks Polska.

- Decyzja o najmie tak dużej powierzchni w tym miejscu, podyktowana jest utrzymującym się tempem wzrostu naszego biznesu. To też okazja, by pojawić się w miejscu, które pretenduje do stania się jednym z najbardziej uczęszczanych i ulubionych wśród Poznaniaków – dodaje.

Ostatnio Starbucks otworzył kolejny lokal w Warszawie. Tym razem popularna sieć kawiarni powiększyła grono najemców Grand Kitchen, nowej strefy restauracyjnej centrum handlowego Arkadia. Jest o 19. placówka sieci w stolicy.

Joanna Hamdan 5978 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }