Lubella i sezon na botwinkę

W kolejnym spocie marka przedstawia lekkie, smakowite danie na bazie letniego przysmaku - liści botwinki i makaronowej nowości - Mini Kokardkach.

Sezonowe produkty komponują się makaronami, a Lubella uwielbia inspirować się świeżymi, wakacyjnymi smakami.

Najnowsza reklama marki zachęca do spróbowania smaku lata. Botwinka w wydaniu Lubelli jest podana w oryginalny sposób – z szynką parmeńską, czosnkiem i makaronem.

Lekka, a zarazem pożywna sałatka to doskonały pomysł na szybki obiad, lunch lub kolację.

Linia makaronów Mini to nowość w rodzinie Lubelli. Makaron w ciekawej formie, jak Lubella Mini Kokardki,  sprawdza jako baza letnich zup czy zapiekanek. Ten składnik każdemu, nawet prostemu daniu nadaje wyjątkowego charakteru.

Mini Kokardki pojawiły się wcześniej również na citylightach i reklamie na autobusach miejskich, w kampanii outdoorowej, w której konsumenci mieli okazję poznać nową linię makaronów Lubelli.

Joanna Hamdan 5978 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }