Galeria Wileńska z atrakcjami dla najmłodszych

Tym razem w ramach comiesięcznego cyklu warsztatów dla dzieci w warszawskim centrum handlowym, odbędzie się spotkanie, które przeniesie najmłodszych na deski teatru. Zaplanowane na 15 lipca w godz. 12:00-18:00 atrakcje zapewni Kluboteatr Meandry.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, czym jest teatr i poznają elementy przedstawień. Zostaną przygotowane również warsztaty z charakteryzacji teatralnej, projektowania scenografii i kukiełek, malowania postaci z baśni oraz animacje taneczno-ruchowe.

Podczas wydarzenia odbędą się występy Trupy Teatralnej Meandry oraz muzyczne konkursy z nagrodami.

To kolejne wydarzenie z cyklu warsztatów dla dzieci, do współpracy w których zaproszone zostały przez Galerię Wileńską instytucje związane z Pragą, m.in. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 zlokalizowana przy ul. Białostockiej, Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, Pszczelarium, Warszawski Cyrk Magii i Ściemy oraz Kluboteatr Meandry.

Joanna Hamdan 5804 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.