Tchibo. Kolejna gwiazda akcji "Lato z Family"

Warsztaty z przygotowywania koktajli kawowych na plaży w Kołobrzegu, 8 lipca poprowadziła Kamila Szczawińska.

Jest to dietetyczka, blogerka kulinarna, od 15 lat polska topmodelka.

Przepisy z kołobrzeskich warsztatów są już dostępne na blogu topmodelki http://kamilaszczawinska.pl/.

Pierwszą gwiazdą, która pojawiła się na plaży była Krystyna Czubówna. Znana lektorka czytała bajki Michała Zawadki, autora bestsellerowych książek.

„Lato z Family” to element „Projektu Plaża”, w ramach którego w tym roku powstają na plażach specjalne strefy. Najwięcej rodzinnych atrakcji przewidziano w strefach Tchibo Family, które pojawią się w pięciu nadmorskich miastach i w Olsztynie, nad jeziorem Ukiel. Każda strefa będzie miała powierzchnię 400 mkw. i podzielona zostanie na część kawiarnianą, plażową (z leżakami) oraz miniprzedszkole – z grami i zabawami dla dzieci.

Wkrótce kolejne gwiazdy pojawią się w: Świnoujściu (15-23 lipca), Darłówku (28-30 lipca), Łebie (4-6 sierpnia), Władysławowie (11-13 sierpnia), Olsztynie (18-20 sierpnia).

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }