Food Truck Star Tour zawita do Zielonej Góry

W najbliższy weekend (15-16 lipca) galeria Focus Mall stanie się centrum street foodu.

Przed wejściem do galerii Focus Mall stanie 15 busów, które serwować będą najróżniejsze przysmaki. W ramach eventu Food Truck Stars Tour – organizowanego w całej Polsce, teren centrum handlowego zamieni się w mobilną restaurację, która zaproponuje kuchnię z różnych stron świata.

Podczas wydarzenia będzie można skosztować m.in. dań kuchni azjatyckiej, tajskiej, amerykańskiej, angielskiej oraz holenderskiej. Na smakoszy czekać będą m.in. burgery w różnych wydaniach, tajskie pierożki czy belgijskie frytki. Na fanów słodkości czekać będzie czekoladowy kebab.

W niedzielę, 16 lipca imprezę poprowadzi Paweł Pawelec – prezenter radia Eska, natomiast na najmłodszych czekać będzie malowanie twarzy.

Ponadto każdy kto w ten weekend zrobi zakupy na terenie centrum handlowego za kwotę min. 50 zł, otrzyma bon zniżkowy, który będzie można zrealizować w food truckach (jest to bon o wartości 5 zł) lub wybranych restauracjach, kawiarniach i lodziarniach zlokalizowanych w Focus Mall (kupon o wartości 10 zł). Jeden paragon, to jeden bon zniżkowy. Bony będzie można zrealizować wyłącznie 15 i 16 lipca, w godzinach od 10:00 do 19:00.

Joanna Hamdan 5978 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }