Neonet w Ostródzie po renowacji

13 lipca w Galerii Mazurskiej zostanie ponownie otwarty sklep tej sieci. Neonet, podobnie jak konkurencyjny Saturn, zyskuje nowe oblicze, aby odpowiedzieć na "najnowsze trendy".

Dzięki przebudowie zwiększyła się oferta Neonetu we wszystkich kategoriach produktowych, a więc przede wszystkim: dużych sprzętów AGD i RTV oraz wszystkich urządzeń elektrycznych przydatnych w gospodarstwie domowym.

- Przeprowadziliśmy renowację sklepu Neonet w Ostródzie, aby zapewnić lepszą ekspozycję oferowanych produktów oraz umożliwić testowanie sprzętów na miejscu - mówi Adam Maciejewski, regionalny kierownik sprzedaży Neonet. -  W sumie 300 mkw. zaprojektowanych według najnowszych trendów, zapewnia swobodę w poruszaniu się po sklepie.

Grupa Neonet działająca na rynku AGD, RTV, IT, akcesoriów i multimediów powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie liczy prawie 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje markowe produkty zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl.

Placówki po gruntownej renowacji powstają także pod szyldem konkurencyjnego dla Neonetu Saturna. Ostatnio dobiegła końca m.in. modernizacja Saturna w CH Kaskada w Szczecinie, o czym pisaliśmy tutaj:

http://handelextra.pl/artykuly/200318,nowe-otwarcie-saturna-w-szczecinie

Joanna Hamdan 13652 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.