W Warszawie powstanie nowy projekt typu convenience

Obiekt sieci Street Mall "Vis à Vis" znajdzie się na skrzyżowaniu ulic Przyczółkowej i Pałacowej w Wilanowie.

Powierzchnia centrum, na której znajdzie się od 22 do 25 lokali handlowo-usługowych wyniesie prawie 4,3 tys. mkw. Przed obiektem znajdzie się parking oraz stojaki na rowery, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowany jest supermarket Biedronka, który będzie stanowił uzupełnienie oferty Street Mall „Vis à Vis”.

Inwestycja składać się będzie z dwóch  budynków, w których będzie możliwość dzielenia powierzchni na przystosowane do potrzeb najemców moduły. Pomiędzy budynkami znajdzie się wspólna przestrzeń rekreacyjno-wypoczynkowa.

Street Mall „Vis à Vis” to czwarty projekt tej sieci. Pozostałe funkcjonują w Toruniu, Radomiu oraz w Łodzi. Obiekty zostały oparte na formule dostępności i otwarciu handlu na zewnątrz. Wejścia do lokali są dostępne bezpośrednio z parkingu oraz alejek wokół obiektu.

Realizacją inwestycji zajmą się wspólnie Grupa Capital Park oraz Real Management. Prace nad budową rozpoczną się w III kw. br. Otwarcie centrum planowane jest w III kwartale 2018 r.

Joanna Hamdan 5978 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }