4Mobility rozszerza współpracę z BMW i Mini

Kolejnych 50 aut dostępnych w ramach usługi car sharing.

4Mobility car sharing powiększa dotychczasową flotę o co najmniej 50 nowych aut BMW i Mini.

Na terenie Warszawy obecnie działa 40 punktów, w których można wypożyczyć auta na minuty – m.in. przy stacjach metra, obiektach handlowych, centrach biznesowych, na Dworcu Centralnym i Zachodnim czy Lotnisku Chopina.

4Mobility gwarantuje użytkownikom darmowy postój w całej stołecznej Strefie Płatnego Parkowania, a także możliwość bezpłatnego zwrotu samochodu w każdej z baz oraz w dowolnym punkcie Śródmieścia.

Car sharing – czyli wynajem auta na minuty – odbywa się za pomocą intuicyjnej aplikacji mobilnej, a wszystko począwszy od rezerwacji aż po otwarcie i zamknięcie auta wykonujemy przy użyciu smartfona. Samochód można wypożyczyć nawet na 15 minut.

Takie rozwiązania stosowane są przez użytkowników prywatnych i biznesowych w całej Europie, gdzie z usług wynajmu aut na minuty korzysta już ponad 2,1 mln osób. Według prognoz, w 2020 roku liczba użytkowników może wzrosnąć nawet do 15 mln.

Joanna Hamdan 12136 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.