Food truck QAFP "Polska Smakuje Jakością" w Wejherowie

9 lipca w ramach kampanii Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego, będzie można spróbować kanapek (i nie tylko) przygotowanych na bazie mięsa i wędlin wieprzowych QAFP. Wszytko na trasie biegu przełajowego TriCity przy ul. Wybickiego 36.

W ramach działań edukacyjno-promocyjnych finansowanych z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego, Polskę przemierza znany z programu śniadaniowego TVP2 „Pytanie na śniadanie” kucharz Jurek Sobieniak, który częstuje wymyślonymi przez siebie potrawami. Stworzone są one na bazie mięsa i wędlin wieprzowych QAFP (System Gwarantowanej Jakości Żywności).

9 lipca food tracka degustacyjnego będzie można spotkać na trasie biegu, przy ul. Józefa Wybickiego 36, na terenie Parku im. Majkowskiego w Wejherowie.

Polska Smakuje Jakością to kampania, która ma pozwolić w bezpośredni sposób przekonać Polaków o doskonałej jakości mięsa i wędlin wytwarzanych w systemie QAFP. Ma przyczynić się również do wzrostu świadomości zasad i korzyści ze stosowania tego systemu przez producentów trzody chlewnej i przetwórców.

Joanna Hamdan 5978 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }