Aplikacja mobilna eHurt od Eurocashu

Eurocash Dystrybucja wprowadził aplikację mobilną w celu ułatwienia właścicielom sklepów składania zamówień.

Aplikacja eHurt to - jak zapewnia Eurocash Dystrybucja - przełom w zarządzaniu sklepem. Zapewnia m.in. pełny wgląd w finanse czy zdalne składanie zamówień, również za pomocą szybkiego skanera. Właściciele sklepów korzystający z tej aplikacji mają dostęp do pełnej oferty produktów Eurocash Dystrybucja oraz do dedykowanych promocji cenowych. Wszystkie funkcjonalności dostępne są całą dobę, co daje gwarancję zawsze aktualnej oferty.

Ponadto aplikacja połączona jest z portalem mój Eurocash, w którym zamieszczane są porady dotyczące zarządzania kategorią oraz informacje o najważniejszych produktach z branży FMCG (m.in. nowości, kampanie reklamowe, trendy konsumenckie).

- Jesteśmy świadomi, że dla coraz szerszego grona osób urządzenia mobilne stają się podstawowym narzędziem kontaktu ze światem, zastępując w tej roli komputery. Dotyczy to szczególnie przedsiębiorców, którzy są nieustannie w ruchu i uczestniczą w dziesiątkach spotkań z kontrahentami – mówi Andrzej Szałowski, dyrektor marketingu Eurocash Dystrybucja. - Udostępniając aplikację eHurt, chcemy dać im możliwość zarządzania sklepami z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie tak, aby mogli efektywnie konkurować na rynku - podkreśla. 

Oprogramowanie jest bezpłatne, dostępne na urządzenia z systemami iOS i Android. Można skorzystać z dostępnego samouczka oraz ze zdalnego wsparcia działu sprzedaży elektronicznej Eurocash Dystrybucja.

Więcej informacji i linki do pobrania aplikacji eHurt dostępne są na stronie http://mobile.eurocash.pl/

 

Barbara Mikusińska 655 Artykuły

Współtwórczyni „Handlu”. Od początku jego istnienia, czyli od 1993 r., redaktor naczelna. Globtroterka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }