Podwórko Nivea na plaży

Marka Nivea Sun po raz kolejny zagości w 9 najpopularniejszych nadmorskich miejscowościach ze swoją strefą.

Gdańsk, Gdynia, Jastarnia, Władysławowo, Łeba, Ustka, Kołobrzeg, Niechorze i Międzyzdroje – to tam pojawi się plażowa strefa w ramach, której każdy będzie można spędzić czas w sposób aktywny i ciekawy, ale przede wszystkim skorzystać z wiedzy ekspertów Nivea Sun na temat bezpiecznego opalania się. 

Każdy weekend będzie obfitował w liczne atrakcje. Warsztaty do it yourself, naukowe, kreatywne, fotobudka czy  tor wodny.

Ponadto w trakcie trzydniowych imprez na plaży nie zabraknie też wiedzy na temat bezpiecznego opalania się. W strefie Podwórka Nivea, a także w retro autach - Sun Vanach, które będą odwiedzały nadmorskie miejscowości, każdy będzie mógł przekonać się „jak widzi Cię słońce”. Dzięki specjalnej kamerze UV, będzie można przekonać się, jak działa odpowiedni filtr przeciwsłoneczny, którego gwarancją są produkty Nivea Sun.

Uczestnicy atrakcji Podwórka Nivea na plaży będą mieli także okazję wziąć udział w warsztatach modowych. Każdy z nich będzie zakończony specjalnym pokazem mody.

Joanna Hamdan 5943 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }